PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA

 

PROVET

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA

Witamy Państwa na stronie internetowej Przychodni Weterynaryjnej „Pro vet" S. C. w Międzyrzeczu Górnym.

Przychodnia Weterynaryjna „Pro vet" rozpoczęła swoją działalność w roku 2002. Właścicielami Przychodni są Maria i Marcin Zoń, lekarze weterynarii, absolwenci Wydziału Weterynaryjnego SGGW w Warszawie.

Usługi weterynaryjne świadczone przez nasz Zakład Leczniczy obejmują: porady, diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie zwierząt towarzyszących, zwierząt gospodarskich oraz pszczół.

Szeroki zakres świadczonych usług wynika ze zróżnicowanych zainteresowań i zdobytych specjalizacji lekarzy pracujących w przychodni.

Nasz zespół tworzą lekarze weterynarii i technicy weterynarii z dużym doświadczeniem zawodowym, wykonujący swój zawód z pasją i zaangażowaniem.
Właściciele przychodni dbają o wysoki standard pracy w oparciu o najnowszą wiedzę weterynaryjną, współpracę z uczelniami weterynaryjnymi i autorytetami środowiska weterynaryjnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów poszerzyliśmy działalność o zabiegi pielęgnacyjne oraz pielegnacyjno-lecznicze w przypadku chorób dermatologicznych psów i kotów.

Zapraszamy Państwa serdecznie.
Maria i Marcin Zoń

 

 

Kontakt

ul. Leśna 394

43-392 Międzyrzecze Górne

tel.(+48) 604 441 423

Polecamy

salon-pielegnacji-zwierzat


"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie

zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: zwierzęta w cierpieniu są nam równe".

Peter Signer